Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Wtorek, 23 Lipiec 2024r.
Drukuj

W Barlinku na ostatnim w 2013r posiedzeniu, spotkali się członkowie Komisji oraz Delegaci Organizacji Podzakładowej NSZZ Solidarność Enea Gorzów Wlkp. Spotkanie podzielone było na dwa etapy. W pierwszej części zebrani wysłuchali i przyjęli protokół z ostatniego posiedzenia KP z 26.11.2013 r z Choszczna, oraz debatowali na następujące tematy:-sprawozdanie z działalności-CUW, -sprawy płacowe,-sytuacja w spółkach GK Enea,- kalendarz wyborczy na nową kadencję 2014-2018.

W drugiej części zebrani  uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym oraz wspólnej wieczerzy. W świątecznym spotkaniu uczestniczyli również zaproszeni goście: Duszpasterz Gorzowskich Energetyków-Jarosław Zagozda, Przew. Sekcji Krajowej Energetyki NSZZ Solidarność  R. Rutkowski, Przew. Komisji Podzakładowych: ze Szczecina -K.Nawrocki, Poznania-M.Boiński, Zielonej Góry-R.Jusis. oraz Dyrektor-B.Duszak. Była wspólna modlitwa, opłatek, życzenia, prezenty  oraz wspólne śpiewanie kolęd. Było też zatroskanie o przyszłość miejsc pracy w Polskiej Energetyce.

Korzystając z obecności w Barlinku delegacja Prezydium KP udała się na Cmentarz Komunalny by pomodlić się oraz zapalić znicze na grobie naszego Kolegi Marka Gajka ( zamordowanego 19.03.2011 r.)

Więcej zdjęć

 

Relacja z ostatniego spotkania KP w Choszcznie

 

Relacja ze spotkania świątecznego z 2012 r.

 


Wiadomość tą wyświetlono 7909 razy.