Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Niedziela, 10 Grudzień 2023r.
Drukuj

#EneaDlaŻużla to hasło przewodnie Enei. Tym razem Enea została sponsorem tytularnym meczu Polska vs Reszta Świata. 

To ostatni sprawdzian dla podopiecznych trenera Rafała Dobruckiego przed najważniejszą imprezą w 2023 roku - Drużynowym Pucharem Świata. Biało-czerwoni zmierzą się z ekipą Reszty Świata na poznańskim Golęcinie, czyli w mateczniku koncernu energetycznego Enea.
 

" Żużel to jeden z najbardziej emocjonujących sportów na świecie, a w Polsce jest on darzony szczególną sympatią przez rzesze kibiców. Chcemy dodawać zawodnikom energii, stąd pomysł na akcję #EneaDlaŻużla. Konsekwentnie budujemy rozpoznawalność marki Enea, jako sponsora polskiego żużla. Wspieramy nie tylko  kluby żużlowe, wychodzimy szerzej propagując turnieje rangi mistrzowskiej i towarzyskie – powiedziała Berenika Ratajczak, rzecznik prasowy Enei.

Enea, jako firma odpowiedzialna społecznie, wspiera inicjatywy i wydarzenia sportowe na terenie swojej działalności. Do wielu dyscyplin wspieranych przez Eneę dołączył żużel i najważniejsze kluby sportowe z regionu aktywności Grupy. Koncern energetyczny z Wielkopolski w tym roku został sponsorem klubów żużlowych Enea Falubaz Zielona Góra, Enea Polonia Piła, ebut.pl Stal Gorzów, Fogo Unia Leszno oraz PSŻ Poznań.

Enea Mecz Polska vs Reszta Świata odbędzie się 8 lipca o godzinie 14:00 w Poznaniu na stadionie żużlowym na Golęcinie.

Bilety do nabycia na stronie https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/zuzel-speedway

Inny sponsoring Enea
 

 


Wiadomość tą wyświetlono 329 razy.