Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Niedziela, 10 Grudzień 2023r.
Drukuj

Jak co roku przed sezonem urlopowym NSZZ „Solidarność” Enea Gorzów Wlkp. był organizatorem „wypadu nad morze” czyli wyjazdu rodzinnego do Pobierowa.  Miejscem naszego pobytu zgodnie z wieloletnią tradycją był „Pensjonat PISZ”. W tym roku pogoda mogła zadowolić wszystkich. Pierwsze dwa dni były słoneczne bez wiatru, później słońcu towarzyszył wiatr.

Podczas naszego pobytu na Bałtykiem organizatorzy  zadbali ,żeby nikt się nie nudził. Dla dorosłych były zabawy taneczne, a dla naszych milusińskich przygotowano  gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Nagrody i  upominki  przygotowane przez organizatorów sprawiły wiele radości dzieciom , szczególnie tym najmłodszym.

Można było też skorzystać z: piłkarzyków, cymbergaja, basenu  oraz  rowerów będących do dyspozycji gości pensjonatu. Kąpiele słoneczne pozwoliły wielu zmienić karnację skóry, a najbardziej zahartowani skorzystali też z kąpieli w Bałtyku. 

Kibice sportu mogli też wspólnie kibicować najpierw Idzie Światek, która po raz 3 z rzędu wygrała turniej Wielkiego Szlema French Open na kortach Rolanda Garrosa, a później Bartoszowi Zmarzlikowi, ktory wygrał Grand Prix Niemiec w Teterow.

Gospodarze Pensjonatu –Paweł i Ewelina zadbali o to, by nikt nie chodził głodny a ponieważ wszystko było pyszne, więc pewnie tu i tam  troszeczkę nam przybyło, szczególnie tym, którzy nie spalali kalorii na parkiecie.

Chętni mogli też uczstniczyć w procesji Bożego Ciała w Pobierowie.

Niestety w tym roku gospodarze ośrodka przyznali nam tylko połowę miejsc jakim dysponują, przez co wielu naszych pracowników nie mogło skorzystać z naszej oferty wspólnego wypoczynku. Część z nich skorzystała z oferty pobytu w Ośrodku Wypoczynkowym Enei w Pogorzelicy.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy czynnie włączyli się w jak zwykle wzorową organizację.

Wcześniejsze wyjazdy nad morze.

 


 

 


 

 


Wiadomość tą wyświetlono 722 razy.