Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Poniedziałek, 04 Marzec 2024r.
Drukuj
16-18.09.2022 r. Weekend Solidarności nad morzem.
Dodano: 19 Wrzesień 2022r. 09:30

Komisja Wydziałowa NSZZ Solidarność z Rejonu Dystrybucji Gorzów była organizatorem wyjazdu integracyjnego nad Bałtyk. Zgodnie z wieloletnią tradycją skorzystaliśmy z gościnności Pensjonatu PISZ w Pobierowie. Podczas naszego pobytu nad Bałtykiem organizatorzy dbali o to ,żeby nikt się nie nudził. Dla dorosłych była zabawa taneczna, konkurs rzutów do kosza i bule, a dla naszych milusińskich przygotowano  gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Odbył się również turniej tenisa stołowego. Podczas pobytu w  pensjonacie można było też skorzystać z: piłkarzyków, cymbergaja, basenu, stołu do tenisa stołowego, kortu do tenisa ziemnego oraz  rowerów będących do naszej dyspozycji .

Można było też skorzystać ze spacerów nad morzem, najodważniejsi mogli się wykąpać  w Bałtyku.

Kibice żużla mogli oglądać kolejny turniej GP  i zwycięstwo Bartosza Zmarzlika, który w ten sposób zapewnił sobie zdobycie 3 tytułu mistrza Świata.

Pogoda dopisała, trochę wiało jak to nad morzem. Gospodarze Pensjonatu –Paweł i Ewelina zadbali o to, by nikt nie chodził głodny a ponieważ wszystko było pyszne, więc pewnie tu i tam  troszeczkę nam przybyło…

Wcześniejsze wyjazdy


Wiadomość tą wyświetlono 1136 razy.