Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Wtorek, 23 Lipiec 2024r.
Drukuj

Pandemia koronawirusa nie przerwała wieloletniej tradycji spotkań Świąteczno-Noworocznych w Oddziale Dystrybucji Gorzów Wlkp. (ODG) Tegoroczne spotkanie odbyło się w świetlicy OD G.  W związku z obostrzeniami sanitarnymi  mogło w nim uczestniczyć dużo mniejsze gremium niż w latach poprzednich. Z zaproszenia gospodarza  spotkania Dyrektora O DG Marka Rusakiewicza skorzystali: Duszpasterz Gorzowskich Energetyków Ks. Jarosław Zagozda oraz Szef Duszpasterstwa Energetyków „NAZARET” Czesław Szablewski, Członek Zarządu Enea Operatora- Michał Cebula (opiekun OD G z ramienia Zarządu Enea Operatora), Dyrektorzy Pionów i Rejonów Energetycznych, Przewodniczący Organizacji Związkowych oraz Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy.

Rozpoczynając spotkanie Dyr. M. Rusakiewicz przywitał wszystkich zaproszonych gości i oddał głos ks. J. Zagoździe, który zadbał o oprawę duchową okolicznościowego spotkania. Odczytana została Ewangelia wg Świętego Łukasza mówiąca o narodzeniu Jezusa Chrystusa.

Dyrektor Oddziału zadbał też o potrawy wigilijne, które przybliżyły nam atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Uczestnicy spotkania wymienili się życzeniami, które z oczywistych względów w większości dotyczyły ZDROWYCH ŚWIĄT.  Te wyjątkowe rodzinne święta  nie dane nam będzie obchodzić jak co roku, dlatego wszyscy życzymy sobie Zdrowia, Szczęścia, Błogosławieństwa Bożego na czas Świąt oraz cały 2021 r.

Wspólnie odśpiewana kolęda zakończyła to wyjątkowe spotkanie Świąteczno-Noworoczne.

Wcześniejsze spotkania Świąteczne


Wiadomość tą wyświetlono 3712 razy.