Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Środa, 27 Wrzesień 2023r.
Drukuj
19.12.2019 Opłatkowe spotkanie w Zdroisku.
Dodano: 19 Grudzień 2019r. 22:38

Już po raz dwudziesty pierwszy Pracownicy oraz Emeryci z terenu działania Oddziału Dystrybucji Gorzów (OD) w okresie przedświątecznym spotkali się z Biskupem Adamem Dyczkowskim w Ośrodku Szkoleniowym w  Zdroisku. Organizatorem  opłatkowego spotkania było Katolickie Stowarzyszenie Energetyków Nazaret.

Obowiązki gospodarza pełnił  Dyrektor OD Gorzów Edward Bułkowski. Wśród zaproszonych gości obecni byli miedzy innymi: były Dyrektor OD Gorzów- Henryk Szałek, Prezes Stowarzyszenia Elektryków Polskich z Gorzowa Wlkp.-Eugeniusz Kaczmerek, Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych z Gorzowa Wlkp. -Stanisław Jodko.  Jak zwykle przy takich okazjach był opłatek, potrawy wigilijne, życzenia oraz  wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie gitary na której grał ks. Biskup.

 Zebrani pamiętali też o zbliżających się imieninach oraz 87 urodzinach Biskupa Adama. Były prezenty, życzenia oraz tradycyjne STO LAT. 

Talentem wokalnym i umiejętnością gry na gitarze popisali się również  E. Bułkowski, -E. Kaczmerek, którzy zaśpiewali dla Biskupa „Modlitwę” -balladę Bułata Okudżawy.

Katolickiemu Stowarzyszeniu Energetyków Nazaret i jego Przewodniczącemu Czesławowi Szablewskiemu serdeczne podziękowania za jak zwykle wzorową organizację. To dzięki Wam poczuliśmy już atmosferę Świat Bożego Narodzenia.  

Wcześniejsze spotkania.


Wiadomość tą wyświetlono 2757 razy.