Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Niedziela, 10 Grudzień 2023r.
Drukuj
16.11.2020 Sytuacja pandemiczna w naszej Grupie
Dodano: 16 Listopad 2020r. 09:27

W ostatnim tygodniu 154 Pracowników naszej Grupy (bez LW Bogdanka) otrzymało pozytywne wyniki testu na koronawirusa. Od początku epidemii zachorowały 483 osoby. Mamy 252 ozdrowieńców, w ostatnim tygodniu wyzdrowiało aż 116 Pracowników.

Sytuacja w Enea Operatorze: -liczba Pracowników objętych kwarantanną GIS-  97. Aktualna liczba Pracowników ze stwierdzonym zakażeniem -  66. Liczba pracowników ze stwierdzonym zakażeniem od początku epidemii-160

 

W naszej dużej grupie ozdrowieńców są Pracownicy, którzy przeszli tę chorobę łagodnie lub bezobjawowo, ale są również tacy, którzy wymagali dłuższej hospitalizacji. Dla nich całkowity powrót do zdrowia i do pracy mogą wiązać się z koniecznością dodatkowego, kosztownego leczenia czy rehabilitacji. Z pomocą może przyjść Fundacja Enea, która w takich przypadkach udziela Pracownikom wsparcia finansowego. Może też koordynować zbiórki pomocy dla naszych koleżanek i kolegów borykających się z ciężkimi powikłaniami po przebytej chorobie. Wielokrotnie udowodnialiśmy, że mocą naszej Grupy są ludzie. Podobnie teraz Fundacja Enea deklaruje swą chęć pomocy, a potrzebujących zaprasza do kontaktu pod adresem fundacja@fundacja.enea.pl. 

Niezależnie od tego, czy pracujemy zdalnie, czy w trybie stacjonarnym, stale monitorujmy swój stan zdrowia. Przypominamy również o obowiązku informowania przełożonych o niepokojących objawach i zmianach naszego stanu zdrowia, odbywanej kwarantannie, nałożonej izolacji domowej, a także kontaktach z osobą zarażoną. Jeśli to możliwe, ograniczajmy wszelkie spotkania bezpośrednie do niezbędnego minimum. Dbajmy o siebie i najbliższych, przestrzegając podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Wcześniejsze raporty z GK Enea.


Wiadomość tą wyświetlono 1145 razy.