Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Poniedziałek, 22 Lipiec 2024r.
Drukuj

Pandemia spowodowała, że w tym roku wspólnie nie możemy świętować Dnia Energetyka tak jak co roku. Dlatego w całym Operatorze odbyły się tylko okolicznościowe spotkania, podczas których wręczone zostały odznaczenia Zasłużony dla Grupy Kapitałowej Enea.

Nie inaczej było w Oddziale Dystrybucji Gorzów Wlkp (ODG). Okolicznościowe spotkanie odbyło się w świetlicy Oddziału Dystrybucji Gorzów Wlkp. W imieniu Zarządu Operatora odznaczenia wręczał V-ce Prezes ds. Pracowniczych Michał Cebula (nasz opiekun w Zarządzie Operatora) wspólnie z Dyrektorem OD G Markiem Rusakiewiczem i V-ce Dyrektorem Edwardem Bułkowskim.

Gospodarze zadbali o coś słodkiego i kawkę do tego. M. Rusakiewicz, który od 1 września 2020 r. piastuje stanowisko Dyrektora OD G krótko przedstawił swoją osobę oraz doświadczenie zawodowe. Odznaczeni również przedstawili się  oraz   komórki  organizacyjne jakie reprezentują.

Zarówno Prezes jak i Dyrektorzy podkreślili, że wyróżnienia, które zostały dzisiaj wręczone w tym szczególnym okresie są dowodem uznania dla całego ODG i poprosili o przekazanie tej informacji wszystkim pozostałym Pracownikom. Podczas spotkania rozmawiano o przyszłości energetyki w świetle zapowiadanej reformy naszej branży.

Wszyscy liczymy, że za rok zapomnimy już o koranawirusie i wspólnie będziemy świętowć Dzień Energetyka.

W całym Operatorze odznaką uhonorowano sześćdziesięciu Pracowników. Uroczystości odbyły się w poniedziałek, 7 września o godz. 10.00, w pięciu oddziałach spółki. W wydarzeniu w poznańskim oddziale wziął udział Paweł Szczeszek, prezes Enei.

Tegoroczne obchody Dnia Energetyka, w porównaniu do ubiegłych lat, były kameralne ze względu na obowiązujący reżim sanitarny. W uroczystościach wzięli udział Pracownicy uhonorowani odznaką „Zasłużony dla Grupy Kapitałowej Enea”, członkowie Zarządu Enei Operator, Rady Nadzorczej Enei i Enei Operator, dyrektorzy poszczególnych oddziałów dystrybucji i przedstawiciele związków zawodowych. Spotkania były okazją do podsumowania działań spółki w 2019 roku.

W poznańskiej uroczystości wziął też udział Paweł Szczeszek, prezes Enei.

- Bardzo cieszę się, że mogę osobiście pogratulować Państwu wyróżnień i podziękować za waszą pracę oraz zaangażowanie w rozwój Enei Operator, a tym samym całej Grupy Enea. Moje dotychczasowe doświadczenie w pracy w dystrybucji w sektorze ciepłownictwa pozwala mi jeszcze lepiej zrozumieć warunki, czasami bardzo trudne, w jakich wykonujecie Państwo swoją pracę. A jest ona przede wszystkim misją, za którą bardzo gorąco Państwu dziękuję – powiedział Paweł Szczeszek, prezes Enei.

Uroczystości w każdym z oddziałów Enei Operator, ze względu na pandemię trwały krótko.  Wszyscy zebrani życzyli sobie nawzajem, aby przyszłoroczne obchody Dnia Energetyka mogły powrócić do dawnej formuły, która sprzyja zacieśnianiu koleżeńskich relacji wśród pracowników naszej Grupy.  

Dzień Energetyka 2019 i wcześniej

Odznaczenia w GK EneaWiadomość tą wyświetlono 4437 razy.