Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Poniedziałek, 04 Marzec 2024r.
Drukuj

Piętnastu Pracowników zaangażowanych w rozwój naszej Grupy: sześciu z Enei S.A., czterech z Enei Trading i pięciu z Enei Oświetlenie otrzymało odznaki „Zasłużony dla Grupy Kapitałowej Enea. Wyróżnienia podczas uroczystości w Poznaniu wręczał Paweł Szczeszek, prezes Enei. To kolejne już spotkania z Zasłużonymi w naszej Grupie.

Odznaczenie nadawane jest osobom wyróżniającym się zawodowo i społecznie. Wręczane jest w dowód uznania za wieloletnią, rzetelną pracę i działania na rzecz naszej Grupy wykraczające poza zakres obowiązków. W tym roku obchodzimy Dzień Energetyka nie wspólnie ze wszystkimi spółkami naszej Grupy, lecz w trakcie kameralnych spotkań, organizowanych przez poszczególne spółki.

W Poznaniu, 22 września Pracownikom Enei S.A. i Enei Trading odznaki wręczyli: Paweł Szczeszek, prezes Enei i Tomasz Szczegielniak, wiceprezes Enei ds. korporacyjnych.

Tego samego dnia w Szczecinie pięciu Pracownikom Enei Oświetlenie odznaki „Zasłużony dla Grupy Kapitałowej Enea” wręczył Rafał Gietka, prezes Enei Oświetlenie. Pogratulował nagrodzonym wyróżnienia oraz podziękował za wyróżniającą się postawę zawodową i społeczną.

Wcześniejsze odznaczenia w GK Enea

 


Wiadomość tą wyświetlono 2133 razy.