Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Poniedziałek, 04 Marzec 2024r.

Cztery organizacje związkowe działające w Enea Operator wystosowały pismo do Państwowej Inspekcji Pracy w Poznaniu , przyjęły treść pytania referendalnego oraz ustaliły harmonogram akcji protestacyjno-strajkowej w Operatorze. Pierwszym etapem akcji będzie referendum strajkowe w dniach 23-24.10.2012.

Treść pytania referendalnego:

„Czy w związku z niewypełnieniem przez Pracodawcę żądania Strony Związkowej polegającym  na wypłacie w formie jednorazowej po 2600 zł na etat wg. stanu zatrudnienia w Spółce na dzień 31.08.2012 jesteś za przeprowadzeniem strajku w Enea Operator Sp. z o.o. i deklarujesz czynny, osobisty w nim  udział?”

Dalsza akcja protestacyjno-strajkowa uzależniona jest od wyników referendum strajkowego oraz postępowania Zarządu Operatora.

Treść pisma do PIP w Poznaniu-kliknij tutaj

Wiadomość tą wyświetlono 2069 razy.