Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Poniedziałek, 08 Czerwiec 2026r.
Drukuj

 

Tradycja wieloletnią jest ,że w okresie przedświątecznym wspólnota Duszpasterstwa Energetyków-Nazaret zaprasza na tradycyjny opłatek bp diecezjalnego-A. Dyczkowskiego .Również i w tym roku ks.bp. skorzystał z zaproszenia i spotkał się z pracownikami Naszego Oddziału.

 Zdjęcia: Galeria zdjęć -Zebranie zwiazkowe naszej komisji.


Wiadomość tą wyświetlono 7793 razy.