Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Piątek, 10 Lipiec 2026r.
Drukuj
13.03.2025 Robocze spotkanie w Enea Serwis
Dodano: 13 Marzec 2025r. 18:38

W siedzibie Enea Serwis w Poznaniu odbyło się spotkanie stron dialogu społecznego  w tej Spółce. Stronę pracodawcy podczas spotkania reprezentowali: -Marek Krych Prezes Zarządu ,-Krzysztof Sułek   Członek Zarządu ds. Technicznych, -Piotr Pawlak Członek Zarządu ds. Finansowych, - Piotr Porożyński  Koordynator ds. Obsługi Biura Zarządu. Zebranie odbyło się w trybie mieszanym (zdalnie i stacjonarnie)

Tematy poruszane podczas spotkania:

1. Profilaktyka sanatoryjna w 2025 r. Strony podpisały uzgodnienie dotyczące limitu skierowań do Sanatorium w 2025 r. -60.

2. Nowa tabela płac zasadniczych na 2025 r. Strony przedstawiły swoje stanowiska dotyczące „automatyzmu” waloryzacji tabeli płac wynikające z zapisów  Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy (ZUZP). Ze względu na różnice zdań dotyczącej jednoznaczności zapisów ZUZP. W ramach kompromisu uzgodniły, że dokonają od 01.03.2025r. waloryzacji tabeli płac zasadniczych w Enea Serwis, która będzie identyczna jak aktualnie obowiązująca w Enea Operator.

Wcześniejsze spotkania w Enea Serwis


Wiadomość tą wyświetlono 3429 razy.