Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Niedziela, 10 Grudzień 2023r.
Drukuj

Piękna pogoda i duża frekwencja towarzyszyła nam podczas jubileuszowego Turnieju piłki nożnej o Puchar NSZZ „Solidarność” Enea Gorzów Wielkopolski. W tym roku już po raz 30 byliśmy organizatorem naszego turnieju. Tegoroczna edycja turnieju odbyła się na boisku na KUKULE przy ul. Czereśniowej w Gorzowie Wielkopolskim  

W tym roku na nasz  turniej zgłosiło się pięć drużyn oraz sporo kibiców. Pogoda dopisała, zawody były emocjonujące, zwodnicy szanowali się i obyło się bez kontuzji.

Emocje były większe niż podczas oglądania meczów Narodowej Reprezentacji.

Organizatorzy zadbali o napoje chłodzące, słodkości, kawę, herbatę,  grochówkę dla wszystkich uczestników turnieju. Najważniejsza była dobra zabawa a nie końcowy wynik. Ze względów kronikarskich podajemy jednak wyniki turnieju:

1 miejsce Enea Serwis

2 miejsce Rejon Dystrybucji Gorzów.

3 miejsce Centrali Oddziału Dystrybucji Gorzów.

4 miejsce-Centrali Michniewicz.

5 miejsce Rejon Dystrybucji Międzychód.

Królem strzelców został strzelec 8 goli Rafał Loc z Enea Serwis

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, upominki oraz okolicznościowe koszulki. Trzy najlepsze drużyny oraz najlepszy zawodnik otrzymali też pamiątkowe puchary.

Pamiątkowe zdjęcie zakończyło nasz jubileuszowy turniej

Wszystkim uczestnikom gratulujemy kondycji, hartu ducha oraz pomysłu na rodzinne spędzenie wolnego czasu, a organizatorom dziękujemy za jak zwykle wzorową organizację.

 Zapraszamy za rok na XXXI edycję naszego Turnieju.

Więcej zdjęć z naszego FB

Wcześniejsze edycje naszego turnieju

Zdjęcia z 30 lat

 


Wiadomość tą wyświetlono 583 razy.