Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Poniedziałek, 11 Grudzień 2023r.
Drukuj

2.01.2003 r. w połączenia 5 Zakładów Energetycznych z Poznania, Bydgoszczy, Szczecina, Gorzowa Wielopolskiego i Zielonej Góry powstała Grupa Enea Energetyczna Enea. W tym roku nie było jakiś hucznych obchodów. Jedną z okazji do świętowania były Centralne Obchody Dnia Energetyka, które odbyły się  na kompleksie sportowo-rekreacyjny Chwiałka położonym w centrum Poznania.

Spora grupa pracowników z GK Enea zjawiła się w Poznaniu i korzystała z atrakcji przygotowanych przez organizatorów:-filmik  w fotobudce 360°,- zdjęcia w pokoju pełnym luster – Mirror Cube. – kąpiel w basenie, -brodzik dla najmłodszych, - można było też spróbować swoich sił na torze do skimboardu.

Na najmłodszych czekała strefa pełna rozmaitych gier i zabaw, którą dodatkowo wzbogacił Teatr Wielki w Poznaniu pokazem charakteryzacji scenicznych. Podczas wydarzenia można było skorzystać również z programu Misja Profilaktyka.  Z okazji 20-lecia Enei S.A. można było wybić swoją własną, pamiątkową monetę.

Piknik nie mógłby się odbyć bez odpowiedniego poczęstunku : wybór dań z grilla, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, zimne napoje oraz lody!

Oprócz powyższych atrakcji, nie zabrakło też wrażeń sportowych oraz atrakcji dla kibiców różnych  dyscyplin sportowych: - Strefa żużla ,-Strefa cheerleadingu,– Strefa piłki nożnej, - Strefa wioślarstwa. Uczestnicy wydarzenia mogli również liczyć na strefy związane z takimi dyscyplinami jak: koszykówka, siatkówka, tenis ziemny i stołowy, piłka ręczna badminton oraz szermierka.

Dla uczestników pikniku zorganizowane zostały konkursy z nagrodami. Podczas pikniku ulewa zapewniła dodatkowe atrakcje. Jak widać z powyżej relacji atrakcji nie zabrakło.

Dla piszącego tą relację zabrakło tylko więcej akcentów związanych z XX-leciem Enea.

31.08.2023 Uroczysta gala z okazji Dnia Energetyka i 20-lecia GK Enea.

Msza Święta w intencji energetyków rozpoczeła uroczyste obchody Naszego Święta oraz jubileuszu powstania ENEA. Następnie na trenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia Energetyka i okrągłej, 20 rocznicy powstania Grupy Kapitałowej Enea, podczas której Paweł Majewski, prezes Enei wraz z prezesami spółek naszej Grupy podziękowali odznaczonym pracownikom za ich wytężoną pracę i zaangażowanie oraz złożyli życzenia wszystkim energetykom.

W tym roku w całej Grupie Kapitałowej Enea zostało wyróżnionych 228 pracowników, a na gali wręczono odznaczenia prawie 100 „Zasłużonym dla Grupy Kapitałowej Enea".

Uroczysta kolacja oraz jubileuszowa słodka niespodzianka zakończyła wspólne świętowanie.

Szkoda tylko, że uroczystą galę zorganizowano w Dniu Święto Solidarności i Wolności , przez co wielu z nas nie mogło uczestniczyć w okolicznościowym spotkaniu ze względu na uroczystości w swoich lokalizacjach…

Jak powstała GK Enea

Więcej zdjeć z naszego FB

Dzień Energetyka 2022 Poznań

Dzień Energetyka 2022 OD Gorzów Wlkp.

Święto Solidarności w Wolności w Gorzowie

 


 

 


Wiadomość tą wyświetlono 1352 razy.