Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Poniedziałek, 11 Grudzień 2023r.
Drukuj
3.08.2023 Emeryt Waldemar Kwiatkowski
Dodano: 3 Sierpień 2023r. 15:47

Do grona szczęśliwców, którzy doczekali emerytury w Grupie Kapitałowej Enea dołączył Waldemar Kwiatkowski Elektromonter Automatyki i Zabezpieczeń w Enea Nowa Energia z Biura w Płotach. Waldek na swoją emeryturę pracował 40 lat z czego 20 w energetyce.  

Okolicznościowe pożegnalne spotkanie odbyło się w siedzibie Biura w Gorzowie Wielopolskim.  Uczestniczyli w nim byli i obecni współpracownicy oraz przedstawiciel NSZZ Solidarność Enea Gorzów Wielkopolski.

Jak zwykle przy takich okazjach były : życzenia, prezenty i wspomnienia. Wspominaliśmy między innymi działalność związkową, którą wspólnie prowadziliśmy w Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Enea w Gorzowie Wielkopolskim.

W swojej karierze związkowej Waldek był między innymi Przewodniczącym Komisji Wydziałowej Enea Wytwarzanie w Gorzowie Wielkopolskim, oraz Prtzewodniczącym Komisji Wydziałowej NSZZ Solidarność  Enea Wytwarzanie ZOE.  Później nastąpiło przekazanie Komisji Wydziałowych do Komisji Międzyzakładowej w Kozienicach i tym samym nasza działalność troszeczkę się rozdzieliła, ale kontakt utrzymywaliśmy na bieżąco.

Kariera zawodowa Waldka dobiegła końca, ale kariera związkowa jeszcze nie. Waldek do końca tej kadencji  będzie pełnił funkcję Wiceprzewodniczącego  KOMISJI MIĘDZYZAKŁADOWEJ NSZZ ,,SOLIDARNOŚĆ’’ przy ENEA WYTWARZANIE SP. Z O.O.

Tą drogą dołączamy się do życzeń-WALDKU 100 LAT na emeryturze.

Więcej zdjęć na FB

15.01.2014 Wybory w Gorzowie

10.03.2014 Wybory w Pieczyskach

 


Wiadomość tą wyświetlono 584 razy.