Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Środa, 27 Wrzesień 2023r.
Drukuj

W hali Sulęcińskiej OLIMPI  już po raz 22 spotkali się zwolennicy aktywnego wypoczynku spotkali się w Sulęcinie by rywalizować o puchary NSZZ Solidarność Enea Gorzów Wlkp.

Na nasz turniej zjawiły się cztery drużyny. Wprowadzona kilka lat temu zasada przyjęła się i wszystkie drużyny miały w składzie co najmniej jedną przedstawicielkę płci pięknej.

Zawody stały na wysokim poziomie, przebiegały w sportowej atmosferze, a o zwycięstwie w wielu pojedynkach decydował tay-brek.

 Zabawa była przednia, wszystkim nie brakowało ambicji, obyło się bez kontuzji.

Wyniki były sprawą drugorzędną, jednak z kronikarskiego obowiązku podajemy je:

Wyniki turnieju:

1- Solidarność Centrala  Oddziału Dystrybucji Gorzów Wlkp.

2- Rejon Dystrybucji Sulęcin.

3- Posterunek Energetyczny Krzeszyce.

4-Rejon Dystrybucji Dębno.

Sędziowie zawodów wybrali najlepszych zawodników turnieju. Wśród kobiet najlepsza okazała się Kinga Jerzyk z drużyny Centrali Oddziału Dystrybucji Gorzów Wlkp.

Wśród mężczyzn Maksymilian Jeżewski również z drużyny Centrali OD Gorzów Wlkp.

Organizatorzy zadbali o upominki dla wszystkich drużyn, a pierwsza trójka oraz najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary.

Po turnieju wszyscy uczestnicy  udali się do Nadleśnictwa w Ostrowie by w scenerii szkółki leśnej  uzupełnić płyny,  stracone kalorie oraz  powspominać wcześniejsze edycje turnieju.

Można też było spróbować swoich sił na parkiecie. Pogoda w tym roku dopisała, impreza przeciągnęła się do późnego wieczora. 

Organizatorom –Komisji Wydziałowej NSZZ Solidarność Rejonu Dystrybucji  Sulęcin i jej Przewodniczącemu  Tomaszowi Królowi serdeczne podziękowania za jak zwykle wzorową organizację.

Do zobaczenia za rok na XXIII edycji Naszego Turnieju.

Filmik i zdjęcia na FB

Wcześniejsze edycje turnieju.

 

 

 


 


Wiadomość tą wyświetlono 678 razy.