Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Wtorek, 16 Kwiecień 2024r.
Drukuj

 

Rozpoczął się kolejny tydzień wyborczy w jednostkach organizacyjnych KP NSZZ Solidarność Enea Gorzów. Dzisiaj swoich wyborów dokonali członkowie Komisji Wydziałowej Sp. Enea Serwis. Dzięki uprzejmości dyrekcji Rejonu Dystrybucji Gorzów zebranie sprawozdawczo-wyborcze odbyło się w świetlicy RDGorzów. 

                   

Po przyjęciu przez zebranych wszystkich spraw proceduralnych ustępujący przewodniczący Andrzej Miszczyk przedstawił sprawozdanie z działalności KW Sp. Enea Serwis z mijającej kadencji 2018-2023.Sprawozdanie zostało bez uwag przyjęte przez zebranych. By móc dalej procedować przyjęto program zebrania, Komisja Skrutacyjno-Wyborcza stosownym Protokołem takową zdolność potwierdziła , na 58 członków KW na zebranie przybyło 50członków , można rzec bardzo dobra frekwencja. 

                   

Prowadzący zebranie Andrzej Miszczyk poprosił Komisję Skrutacyjno-Mandatową w osobach : Agnieszka Dworecka , Andrzej Pietrzak ,Michał Kowalski o uruchomienie procedur tajnego głosowania na poszczególne funkcje związkowe w KW .

W wyniku tajnego głosowania przewodniczącą KW na kadencję 2023-2028 została wybrana kol. Eliza Kałasz.(zdjęcie powyżej)

              

W kolejnym tajnym głosowaniu wybrano pozostały skład prezydium KW w osobach :Krzysztof Łabuńka, Mariusz Glonek , Daniel Jurkiewicz i Roman Szala (zdjęcie powyżej od lewej strony).

              

W ostatnim z tajnych głosowań wybrano zgodnie z kluczem wyborczym sześciu Delegatów na WZD KP Enea Gorzów w osobach: prezydium KW + Aleksandra Ekchard (strona lewa zdjęcie powyżej).

W przerwach między głosowaniami zebrani zapoznali się z prezentacją multimedialną którą omówił  Mariusz Kępiszak na temat osiągnięć które ma na swoim koncie NSZZ Solidarność GK Enea oraz jakie daje korzyści przynależność do Naszej Organizacji Związkowej.

Wybory z ramienia Podzakładowej Komisji Wyborczej Enea Gorzów nadzorował Mariusz Kępiszak.

Wszystkim wybranym gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy związkowej.

Komisji Wydziałowej podziękowanie za wzorowe przygotowanie wyborów.

W bieżącym tygodniu wybory KW Sp. Enea Logistyka oraz KW RD Międzychód.

Wybory Kadencja 2018-2023


Wiadomość tą wyświetlono 1329 razy.