Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Środa, 17 Lipiec 2024r.
Drukuj

2 stycznia 2023 r. był ostatnim dniem pracy pełniącego obowiązki  Dyrektora Oddziału Dystrybucji Gorzów Wielkopolski (ODG) Edwarda Bułkowskiego, który przeszedł na emeryturę.

Obowiązki Dyrektora ODG przejął  Piotr Nahorski dotychczasowy Dyrektor Zakładu Rozwoju i Inwestycji.

Piotr Nahorski  jest wieloletnim Pracownikiem Enei Operator. Przez ponad 20 lat zajmował stanowiska kierownicze. Od roku 2000 piastował stanowisko Dyrektora Rejonu Dystrybucji Choszczno,  a następnie Dyrektora Rejonu Dystrybucji Gorzów Wlkp. Od 2021 r. pełnił funkcję Dyrektora Zakładu Rozwoju i Inwestycji.   Jest absolwentem Politechniki Szczecińskiej, gdzie ukończył Elektrotechnikę na Wydziale Elektrycznym o specjalności Przetwarzanie i użytkowanie energii elektrycznej. Ukończył także studia podyplomowe na kierunkach: System elektroenergetyczny w gospodarce rynkowej oraz Zarządzanie zespołami pracowniczymi. Posiada także  certyfikat The George Washington University School of Business w zakresie  zarządzania projektami.


 

 

Dyrektorem Zakładu Rozwoju i Inwestycji został Paweł Nahorski, który był Dyrektorem Rejonu Dystrybucji Gorzów Wlkp.

Paweł Nahorski z energetyką związany jest od początku swojej kariery zawodowej. Stanowiska kierownicze piastuje od ponad 20 lat. Ukończył Elektrotechnikę na Wydziale Elektrycznym o specjalności Przetwarzanie i użytkowanie energii elektrycznej. W trakcie swojej kariery zawodowej rozszerzył wykształcenie o studia podyplomowe na kierunkach: System elektroenergetyczny w gospodarce rynkowej oraz Zrównoważony rozwój energetyczny w planach samorządów terytorialnych.

Dyrekcję ODG uzupełnia Adam Noculak Dyrektor Zakładu Majątku Sieciowego.

Na Dyrektora Rejonu Dystrybucji Gorzów Wlkp. został awansowany Marcin Cudziło dotychczasowy Kierownik Wydziału Układów Pomiarowych w Centrali ODG.

Marcin Cudziło z energetyką związany jest od 2000 roku i od początku swojej kariery zawodowej realizował zadania Wydziału Układów Pomiarowych. W 2007 roku objął stanowisko kierownicze. Jest absolwentem Uniwersytetu Zielonogórskiego, Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji. Uzyskał Dyplom na kierunku: Elektrotechnika w zakresie elektroenergetycznych systemów informatycznych. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie Bezpieczeństwa i higieny pracy oraz Akademię Górniczo – Hutniczą w Krakowie na kierunku: Jakość Energii Elektrycznej.

 

Na kierownika Wydziału Układów Pomiarowych awansowany został Władysław Osowski, który był Kierownikiem Sekcji Układów Pomiarowych i Jakości Energii Elektrycznej w ODG. Na to stanowisko został awansowany Jarosław Szurgot.

Wcześniejsze zmiany w ODG


 

 


Wiadomość tą wyświetlono 2144 razy.