Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Poniedziałek, 04 Marzec 2024r.
Drukuj
3.09.2021 Nowy Emeryt Zenon Bartkowiak
Dodano: 3 Wrzesień 2021r. 22:17

Po przepracowaniu 40 lat w energetyce na zasłużoną emeryturę przeszedł Zenon Bartkowiak Starszy Specjalista ds. majątku sieciowego z Rejonu Dystrybucji Międzychód. Podczas swojej kariery w energetyce nie ograniczał się tylko do pracy zawodowej, był też społecznikiem -przez dwie kadencję pełnił funkcję Przewodniczącego Komisji Wydziałowej NSZZ Solidarność w Rejonie Dystrybucji Międzychód.

Zenek należy do tych Energetyków, którzy uważają, że nie można odejść niezauważenie na emeryturę nie pożegnawszy się z Koleżankami i Kolegami z, którymi spotykało przez tak długi okres swojego życia. Dlatego nowo upieczony Emeryt zaprosił współpracowników i przyjaciół do Centrum Spotkań Biznesowych i Rekreacji w Mierzynie na uroczystość związaną z przejściem na emeryturę.

Emeryt zapewnił wikt i opierunek oraz wiele napoi, w tym również pyszną miodówkę. Jak zwykle przy takich okazjach, były wspomnienia, życzenia, prezenty i tradycyjne STO LAT.  Podczas pożegnania można było też potańczyć. Zabawa była przednia.  dlatego przeciągnęła się do późnego wieczora.

Zenku bardzo Ci dziękujemy, i przypominamy, że twoja kariera zawodowa dobiegła końca, ale kariera związkowa jeszcze nie, zapraszamy do działalności w coraz większym Kole Emerytów i Rencistów działającym przy Naszej Organizacji.

Tą drogą przyłączamy się do życzeń - STO LAT NA EMERYTURZE.


Wiadomość tą wyświetlono 1138 razy.