Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Wtorek, 23 Lipiec 2024r.
Drukuj

Pandemia koronowarusa uniemożliwiła stronom dialogu społecznego w Enea Operatorze zorganizowanie tradycyjnego spotkania Świąteczno-Noworocznego. Dlatego zarząd Operatora zaprosił stronę społeczną, dyrektorów i przedstawicieli organów nadzorczych do udziału w video-konferencji. Nie bez pewnych problemów logistycznych (zbyt duża liczba chętnych do udziału w spotkaniu) udało się w końcu skutecznie przeprowadzić tą konferencje.

Wszyscy członkowie zarządu Operatora: Prezes A. Kojro i v-ce prezesi: M. Szymankiewicz, J. Aleszczyk, W.Drożdż, M. Cebula w krótkich wystąpieniach podsumowali bieżący rok oraz wyniki osiągane przez Spółkę. Dzięki wytężonej pracy całej Załogi mimo anormalnych warunków  w jakich przyszło nam działać w 2020 r. ( pandemia COVID 19)  udało nam się sprostać oczekiwaniom rynku i spełniać naszą misję jaką jest przesyłanie energii elektrycznej. Doceniając zaangażowanie Pracowników w osiągniecie dobrych wyników finansowych w 2020 r. zarząd postanowił przyznać Pracownikom dodatkową premię świąteczną nie wynikającą z wcześniejszych porozumień płacowych. Premia zostanie wypłacona jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

Były też życzenia Świąteczno-Noworoczne z których na pierwszy plan przebijała się troska o nasze zdrowie,  chęć zakończenie pandemii, oraz powrót do normalności zarówno w życiu zawodowym i rodzinnym.

Poproszono nas o przekazanie tych życzeń Całej Załodze Operatora, co niniejszym czynimy, przyłączając się również do tych życzeń.

Na zakończenie video-konferencji wszyscy jej uczestnicy odśpiewali kolędę –Wśród nocnej ciszy.

Życzenia video od Zarządu Operatora

Wcześniejsze spotkania w Operatorze

Wcześniejsze spotkania Świąteczne

 

 


 


Wiadomość tą wyświetlono 4120 razy.