Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Czwartek, 30 Listopad 2023r.
Drukuj

W mijającym tygodniu ponownie odnotowaliśmy spadek przyrostu nowych zachorowań w naszej Grupie (bez LW Bogdanka). Pozytywne wyniki testów otrzymało 97 pracowników. Do tej pory zachorowało 713 osób. Jednocześnie, do grupy ozdrowieńców dołączyło 153 pracowników. W naszej Grupie jest ich już 529.   

Sytuacja pandemiczna i innych Spółkach GK Enea :

-Enea Operator:  Liczba Pracowników objętych kwarantanną GIS -41. Aktualna liczba Pracowników ze stwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2- 65. Liczba Pracowników ze stwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2 od początku epidemii- 234.

-Enea Serwis: Pozytywne wyniki testu na koronawirusa otrzymało 26 Pracowników .Wyzdrowiało 18 pracowników. W izolacji przebywa 8 pracowników.

Przypominamy, że każdy kto przechorował COVID-19 lub przeszedł zakażenie bezobjawowo (potwierdzone testami bądź wpisem w aplikacji gabinet.gov.pl) może zostać dawcą osocza, na które czekają chorzy w całej Polsce. Zachęcamy ozdrowieńców do kontaktu z najbliższą stacją krwiodawstwa. Przygotowaliśmy krótki materiał filmowy, w którym ekspert poznańskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa wyjaśnia kto i kiedy może oddać osocze oraz jak się do tego przygotować.

Jednym z dostępnych narzędzi, którego celem jest ograniczanie tempa i zasięgu rozprzestrzeniania się koronawirusa, jest aplikacja STOP COVID - ProteGO Safe. Umożliwia ona samokontrolę stanu zdrowia oraz powiadamia o możliwym kontakcie z osobą zarażoną. Można ją zainstalować na służbowych urządzeniach mobilnych (smartfonach i tabletach) zarejestrowanych w systemie MDM. Aplikacja została udostępniona do samodzielnej instalacji w sklepie firmowym z aplikacjami "ENEA Katalog". Szczegółowe informacje o aplikacji znajdują się na stronie: https://www.gov.pl/web/protegosafe


Wcześniejsze raporty.


Wiadomość tą wyświetlono 1296 razy.