Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Czwartek, 30 Listopad 2023r.
Drukuj
24.10.2020 Powołanie nowego członka zarządu Enei
Dodano: 26 Październik 2020r. 07:44

Rada nadzorcza Enei podjęła uchwałę o powołaniu z dniem 29 października br. Marcina Pawlickiego na stanowisko członka zarządu ds. operacyjnych. Uchwała weszła w życie z chwilą podjęcia.

„Zarząd Enea S.A. informuje, iż 23 października 2020 roku rada nadzorcza Emitenta podjęła uchwałę w przedmiocie powołania pana Marcina Pawlickiego z dniem 29 października 2020 roku na stanowisko członka zarządu Enea S.A. ds. operacyjnych na wspólną kadencję, rozpoczętą z dniem odbycia Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Enea S.A. zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za 2018 rok”

Marcin Pawlicki ma 41 lat. Od lutego 2016 r. do listopada 2018 r. był zastępcą prezydenta Szczecina z ramienia PiS. Wykształcenie: MBA-Master of Business Administration Oxford Brookes University, Magister-Wyższa Szkoła Zarządzania w Warszawie-Katedra Zarządzania i Marketingu. Doświadczenie zawodowe- między innymi : Manager sieci sprzedaży w: Vattenfall Sales Poland Sp. z o.o. Szczecin i  Tauron Polska Energia SA, Szczecin, asystent europosła PiS Marka Gróbarczyka w Brukseli, Członek a następnie przewodniczący Rady Nadzorczej Grupy Azoty S.A., Od stycznia 2019 r. Doradca Zarządu Enea Operatora ds. Promocji i Informacji odpowiedzialny za współpracę z samorządami.

Wcześniejsze zmiany w zarządzie Enea S.A.


 


Wiadomość tą wyświetlono 2130 razy.