Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Środa, 17 Lipiec 2024r.
Drukuj

W siedzibie związku w Gorzowie Wlkp. na kolejnym w tym roku posiedzeniu spotkali się członkowie Zarządu Regionu Gorzów NSZZ Solidarność (ZRG). Tematyka obrad:

1. Odczytano i przyjęto protokół z ostatniego zebrania ZRG (24 wrzesień 2019 r.).

2.Spotkanie z v-ce przew. Komisji Krajowej NSZZ Solidarność (KK) Tadeuszem Majchrowiczem, posiedzenie KK NSZZ Solidarność w Jarnołtówku, Zjazd Delegatów Gorzowskich Gazowników . Przewodniczący ZRG Waldemar Rusakiewicz zdał relacje ze spotkań w których uczestniczył.

3.Posiedzienie Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego (WRDS). Przedstawiciele ZRG w WRDS przedstawili tematykę obrad posiedzenia jakie odbyły się w Kolesinie.

4.Wybory parlamentarne 13.10.2019 r. Omówiono rozstrzygniecia wyborcze oraz wynik jaki uzyskał Nasz Kandydat Jarosław Porwich.

5.Fundusz Wspierania Zadań Statutowych Związku. W tym temacie przyjęto uchwałę skierowaną do KK.

6.  Pielgrzymka do Rzymu. Przedstawiono program pielgrzymki, która ma się odbyć się w dniach 15-22.04.2020 r. Osoby chętne mogą się zgłaszać do ZRG.

7.Sytuacja w zakładach pracy regionu.  Zwolnienia w Stilonie, -Protest Pracowników Poczty. Omówiono sytuację w tych zakładach.

8. Sprawy różne:  -Wojewódzkie Obchody Narodowego Święta Niepodległości -przedstawiono program i zachęcono do udziału w tych uroczystościach,  -Zakup nowego samochodu -wstępnie zasygnalizowano taką potrzebę (obecnie eksploatowany ma już 22 lata).-Opłatkowe spotkanie ZRG. przedstawiono propozycję wspólnego spotkania z Regionem Zielonogórskim.

Wcześniejsze zebrania ZRG

 

 

 

 


Wiadomość tą wyświetlono 1864 razy.