Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Poniedziałek, 11 Grudzień 2023r.
Drukuj
2.08.2019 Obradowała KM NSZZ Solidarność Enea.
Dodano: 2 Sierpień 2019r. 18:18

Września była miejscem kolejnego zebrania Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność Enea (KM). Spotkanie rozpoczęła Msza Święta w intencji Zmarłych Energetyków oraz wizyta na cmentarzu na grobie Pawła Balcerowskiego.

Część robocza zebrania rozpoczęła się od pożegnania Tadeusza Dachowskiego , członka zarządu Enea Operatora, który po przepracowaniu 51 lat doczekał zasłużonej emerytury. Były podziękowania, prezenty oraz tradycyjne STO LAT. W zebraniu uczestniczył następca Tadeusza, wybrany 12 czerwca 2019 r. do zarządu Enea Operatora Michał Cebula.

Po krótkim sprawozdaniu z działalności  Prezydium KM dyskutowano o najważniejszych tematach, którymi zajmował się związek oraz wyzwaniami jakie czekają nas jeszcze do końca roku. Podsumowano manifestację jaka odbyła się 26 czerwca 2019 r. przed siedzibą Enea S.A. w Poznaniu, oraz negocjacje płacowe w Spółkach GK Enea. Omówiono strategię związku na negocjacje płacowe w 2020 r. Sporo czasu poświęcono sytuacji w Enea Centrum oraz patologiom tam występującym. Wysłuchaliśmy też krótkiej relacji z prac Krajowej Sekcji Energetyków oraz planów Duszpasterstwa Energetyków.

Następne spotkanie KM zaplanowane jest w drugiej połowie września, organizatorem będzie Komisja Podzakładowa ze Szczecina. 

Relacja YOU TUBE

Pożegnanie T.Dachowskiego SI 34

Wcześniejsze zebrania KM


Wiadomość tą wyświetlono 2850 razy.