Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Środa, 04 Październik 2023r.
Drukuj
10.12.2018 Emerytka Anna Halasz
Dodano: 11 Grudzień 2018r. 10:57

Do szczęśliwców, którzy doczekali emerytury w GK Enea dołączyła Anna Halasz –Młodszy Specjalista ds. Księgowości w Departamencie Finansów - Biuro Ewidencji i Rozliczeń Sp. Enea Centrum obszar gorzowski. Ania zanim doczekał zasłużonej emerytury w energetyce Przepracowała 41 lat. Cały czas jej miejscem pracy był budynek przy ul. Sikorskiego 37 w Gorzowie Wlkp., począwszy od Zakładu Energetycznego Gorzów Okręgu Zachodniego poprzez Zakład Energetyczny Gorzów SA. , ENEA S.A. Oddział Gorzów , Enea Operator Oddział Dystrybucji Gorzów  i na koniec Enea Centrum obszar Gorzów.

Spotkanie pożegnalne odbyło się w biurze Komisji Podzakładowej NSZZ Solidarność Enea Gorzów Wlkp. W okolicznościowym spotkaniu uczestniczyły koleżanki i współpracownicy oraz koledzy z pracy i związku do którego Ania należy i aktywnie działa.

Jak zwykle przy takich spotkaniach były wspomnienia, życzenia i prezenty. Kariera zawodowa Ani właśnie dobiegła końca, ale Młoda Emerytka zadeklarowała dalszą aktywną działalności w coraz większym Kole Emerytów i Rencistów działającym przy Naszej Organizacji.

Tą drogą przyłączamy się do życzeń. Aniu dziękujemy za wszystko i prosimy o jeszcze.

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, jaką na pewno jest emerytura

 

 

 

 

 


Wiadomość tą wyświetlono 3805 razy.