Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Poniedziałek, 04 Marzec 2024r.
Drukuj

Zgodnie z wieloletnią tradycją, przed sezonem urlopowym NSZZ Solidarność Enea Gorzów Wlkp. był organizatorem „Weekendu z Solidarnością” czyli wyjazdu rodzinnego do Pensjonatu Pisz w Pobierowie.

 

Organizatorzy  zadbali ,żeby nikt się nudził podczas pobytu nad morzem. Dla sporej grupki naszych milusińskich przygotowano  gry i zabawy na świeżym powietrzu. Nagrody i  upominki  przygotowane przez organizatorów sprawiły wiele radości dzieciom , szczególnie tym najmłodszym.

 Dla trochę starszych były  wieczorki taneczne, turniej w tenisa stołowego , piłkarzyków i  boole.  Dodatkowo można było skorzystać z kortu tenisowego, bilarda, sauny, basenu, siłowni oraz wycieczek rowerowych. Niektórzy próbowali swoich sił w pokera oraz innych grach karcianych.

Po ucztach dla ciała można było też zrobić coś dla ducha, czyli uczestniczyć w lokalnej procesji Bożego Ciała. Organizatorzy pamiętali też o Wszystkich Mamach i w dniu Ich Święta ufundowali okolicznościowy tort.

Gospodarze Pensjonatu  zadbali ,żeby nikt nie chodził głodny a ponieważ wszystko było pyszne, więc pewnie tu i tam  troszeczkę nam przybyło.  Pogoda  dopisała, można było skorzystać ze spacerów, a niektórzy skorzystali też z kąpieli w Bałtyku. Długi weekend szybko minął, pozostały wspomnienia i zdjęcia. Mamy nadzieje, że za rok znów się spotkamy.

Powrót do domów trwał pięć godzin, no ale tak już bywa z powrotami z długich weekendów.

Wcześniejsze wypady nad morze.

Więcej zdjęć

Zabawa taneczna


 


Wiadomość tą wyświetlono 2426 razy.