Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Wtorek, 16 Kwiecień 2024r.

W siedzibie związku w Gorzowie Wlkp. spotkali się członkowie Zarządu Regionu Gorzów NSZZ Solidarność (ZRG). Zebrani minutą ciszy uczcili pamięć zmarłego w lutym Zbyszka Szydłowskiego oraz Żołnierzy Wyklętych w dniu Ich Święta. Tematyka obrad ZR G:

1. Odczytano i przyjęto protokół z ostatniego zebrania  z 19 stycznia 2016 r.
  2. Relacja ze spotkania Przew. Zarządów Regionów i Sekretariatów Branżowych .
  3. Budżet ZRG na 2016 r. Prezydium ZRG przedstawiło projekt budżetu, który następnie został przyjęty.
  4. Relacja z posiedzenia Komisji Krajowej jakie odbyło się w Gdańsku -23-24.02.2016 r.
  5. Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Omówiono kalendarz imprez w Gorzowie Wlkp.
  6. Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego. Wysłuchano relacji z inauguracyjnego posiedzenia jakie odbyło się w Zielonej Górze.
  7. Prezydium ZRG zdało relację z wydarzeń jakie miały miejsce od ostatniego zebrania regionu.
  8. Spotkanie z przedstawicielami NSZZ Solidarność ze Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie. Miejscami gorąca dyskusja doprowadziła do wspólnego wniosku, że tematem składek związkowych zajmie się Regionalna Komisja Rewizyjna.
  9. Akcja lato. Trwają rozmowy , żeby jak co roku zorganizować wypoczynek w Niechorzu i Karpaczu.
  10. Ustalono termin następnego zebrania-12 kwiecień 2016 r.

Wcześniejsze posiedzenia ZRG