Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Wtorek, 16 Kwiecień 2024r.
Drukuj
26.02.2016 Enea Logistyka ma nowy zarząd.
Dodano: 26 Luty 2016r. 08:11

Marek Gembiak został nowym prezesem Enei Logistyka, a Dawid Serafinowicz wiceprezesem do spraw ekonomicznych tej spółki. Zastąpili oni Krzysztofa Cembrowicza i Romana Kruszyńskiego, którzy odchodzą z Enei.

Nowi członkowie zarządu Enei Logistyka są od dawna związani z naszą Grupą. Marek Gembiak (na zdjęciu powyżej) to absolwent Politechniki Poznańskiej, w ostatnich latach był dyrektorem Oddziału Poznań w Enei Serwis (a wcześniej w Energobudzie Leszno). Dawid Serafinowicz ( na zdjęciu poniżej) ukończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Ostatnio był dyrektorem Pionu Zarządzania Operacyjnego i Controlingu w Enei Logistyka, wcześniej pełnił w tej firmie funkcje m.in. Dyrektora Finansowego, prokurenta i członka zarządu.

Enea Logistyka (dawniej BHU) to spółka odpowiadająca w naszej Grupie za handel hurtowy i zaopatrzeniowy urządzeniami elektrotechnicznymi oraz elektroenergetycznymi, wykorzystywanymi w przemyśle i dystrybucji energii elektrycznej. Firma zajmuje się także usługami logistycznymi, w tym usługami magazynowania.

Inne zmiany w zarzadach grupy Enea


Wiadomość tą wyświetlono 4526 razy.