Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Wtorek, 23 Lipiec 2024r.
Drukuj
16.10.2015 Nowy emeryt Adam Garczyński.
Dodano: 17 Październik 2015r. 09:38

Kolejnym szczęśliwcem, który doczekał się emerytury w Enea jest Adam Garczyński programista-dyspozytor z RDR w Gorzowie Wlkp. Adam po przepracowaniu 41 lat doczekał się zasłużonej emerytury. Podczas wspólnej imprezy z Rejonem Dystrybucji Gorzów  rozstał się również Jarzy Obarski, który też odszedł na emeryturę.

Uroczystość pożegnalna odbyła się w lokalu „DE-SANT” znajdującym się w Domu Studenta w Gorzowie Wlkp. W okolicznościowym pożegnaniu uczestniczyła dyrekcja, kierownictwa, byli i obecni współpracownicy oraz przedstawiciele NSZZ Solidarność (związku do, którego Adam należy i w którym pełnił wiele funkcji, między innymi- przewodniczącego Komisji Rewizyjnej i członka Komisji Podzakładowej) Tą droga dziękujemy Ci  za to co wspólnie udało nam się wywalczyć  i zapraszamy do dalszej działalności w coraz większym Kole Emerytów i Rencistów działającym przy Komisji Podzakładowej.

Jak zwykle przy takich okazjach były wspomnienia, życzenia, prezenty, tradycyjne STO LAT oraz Hymn Emerytów odśpiewany przez trzech tenorów. Emeryci zadbali ,żeby nikt nie umarł z pragnienia oraz nie wyszedł głodny. Wszystko było pyszne dlatego impreza przeciągnęła się do późnego wieczora.


Wiadomość tą wyświetlono 2784 razy.