Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Niedziela, 01 Październik 2023r.
Drukuj

 

W Sierakowie odbyła się prezentacja wyników badania ankietowego dotyczącego ubezpieczeń pracowniczych. Na podstawie tego badania określono następujące oczekiwania ankietowanych:

- W zakresie  ochrony ubezpieczenia- dominuje ubezpieczenie rodzinne; rozszerzone o poważne zachorowanie pracownika i członka rodziny

- W zakresie ubezpieczenia zdrowotnego: większość ankietowanych deklaruje dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne za dodatkową składką. Priorytetem jest szybki dostęp do lekarzy specjalistów. Dla ankietowanych istotnym jest możliwość rozliczania się za świadczenia medyczne zarówno bezgotówkowo ( bezpośrednio poprzez ubezpieczyciela), jak i  gotówkowe rozliczanie(na podstawie rachunków),

Jeżeli chodzi o zakres ubezpieczenia zdrowotnego( za dodatkową składką): większość ankietowanych wybrała opiekę podstawową połączoną z dostępem do lekarzy specjalistów, rozszerzoną na członków rodziny.

Na podstawie tych wyników zostaną przesłane zapytania do firm ubezpieczeniowych, które posiadają produkty mieszczące się w wynikach badania ankietowego.


Wiadomość tą wyświetlono 7246 razy.