Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Piątek, 10 Kwiecień 2020r.

Okres świąteczno-noworoczny był okazją do spotkania „Starych Dobrych Znajomych” czyli członków Koła Emerytów i Rencistów działającego przy Komisji Podzakładowej NSZZ Solidarność Enea Gorzów Wlkp. Tegoroczne okolicznościowe spotkanie rozpoczęła krótka modlitwa w intencji Naszych Kolegów i Ludzi Solidarności, którzy w 2019 r. zakończyli swą ziemską pielgrzymkę. Po tym smutnym wstępie powróciliśmy do atmosfery jaka towarzyszy Świętom Bożego Narodzenia.

Jak zwykle przy takich spotkaniach był opłatek, życzenia, poczęstunek złożony z potraw wigilijnych i innych frykasów oraz wspólny śpiew Kolęd.  Wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali informacji o tym co się dzieje w ich byłym zakładzie pracy. Okres świąteczny jest okazją do obdarowywania się, więc władze związku zadbały o upominek związany z 40 rocznicą powstania NSZZ Solidarność.

Wcześniejsze spotkania KEiR