Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Środa, 13 Listopad 2019r.

W siedzibie Zarządu Regionu Gorzów NSZZ Solidarność działacze związkowi z Naszego Regionu spotkali  się z V-ce Przewodniczącym Komisji Krajowej NSZZ Solidarność Tadeuszem Majchrowiczem. W spotkaniu uczestniczył Poseł RP Jarosław Porwich.

Tematy oraz pytania dotyczyły najważniejszych spraw jakimi zaabsorbowana jest Komisja Krajowa. Oto niektóre z nich:-rozwój związku, -emerytury stażowe, -prasa związkowa (Tygodnik Solidarność), -elektroniczna legitymacja związkowa, -karty lojalnościowe dla członków związku, -odmrożenie odpisu na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, -zwolnienie z opodatkowania składek związkowych, -przyszłość ośrodków będących w posiadaniu związku, -powstawanie struktur w służbach mundurowych, -wybory parlamentarne, -przygraniczne spotkania sekcji młodych, -pogrzeb Kornela Morawieckiego.

Wcześniejsze zebrania w ZRG