Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Wtorek, 26 Październik 2021r.
Drukuj

W Kłodawie pożegnaliśmy ŚP Sergiusza Łaputę byłego naszego pracownika, który podczas pracy w Zakładzie Energetycznym Gorzów zajmował się handlową obsługą odbiorców. Sergiusz zmarł 14 listopada 2018 r. przeżywszy 79 lat. Msza Święta w intencji zmarłego odbyła się w Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Kłodawie. Po Mszy doczesne szczątki Sergiusza złożono na Cmentarzu Komunalnym w Kłodawie. W ostatniej drodze Sergiusza uczestniczyła rodzina, znajomi, byli współpracownicy oraz przedstawiciele NSZZ Solidarność Enea Gorzów z Pocztem Sztandarowym na czele.

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE...

Wieczorem już po raz dziewiąty uczestniczyliśmy w Zaduszkach Energetycznych. W  Mszy świętej w intencji zmarłych Pracowników w kościele pw. Chrystusa  Króla w Gorzowie Wlkp. uczestniczyli przedstawiciele: Oddziału Dystrybucji Gorzów Wlkp., Enea Wytwarzanie ,Elektrociepłowni Gorzów Wlkp., Stowarzyszenia Elektryków Polski i Technikum Elektrycznego z Gorzowa Wlkp., Emeryci i Renciści oraz Poczty Sztandarowe i Przedstawiciele NSZZ Solidarność Enea Gorzów Wlkp.   i Technikum Elektrycznego w Gorzowie Wlkp. Eucharystii  przewodniczył Duszpasterz Gorzowskich Energetyków ks. Jarosław Zagozda.   Po Mszy w wypominkach wspomniano zmarłych Pracowników Energetyki, SEP i Technikum Elektrycznego. Niestety Lista zmarłych wyczytywanych podczas wypominek co roku się zwiększa…

Po uroczystościach w kościele, dzięki gościnności proboszcza tutejszej parafii ks. Jerzego Piaseckiego  przy  herbacie, kawie i cieście można było powspominać zmarłe osoby, oraz okres kiedy wspólnie pracowaliśmy. Organizatorom czyli Duszpasterstwu Wspólnoty Zawodowej  „Nazaret” dziękujemy za jak zwykle wzorową organizację.

Zaduszki 2017

 

 


Wiadomość tą wyświetlono 1512 razy.