Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Odział Gorzów Wlkp. - Niedziela, 16 Grudzień 2018r.

W świetlicy Rejonu Dystrybucji Międzychód spotkali się członkowie NSZZ Solidarność by dokonać wyboru władz Komisji Wydziałowej (KW) na kadencję 2018-2022 r.

Zebrani po przyjęciu uchwał porządkowych, wysłuchali sprawozdania z działalności w kadencji 2014-2018 złożonego przez Przewodniczacego KW Jarosława Janasa. Po przyjęciu sprawozdania przystąpiono do wyborów władz związku w Międzychodzie.

W tajnych wyborach nowym Przewodniczącym KW NSZZ Solidarność w RD Międzychód został wybrany Marcin Borkowski.

Następnie przystąpiono do wyboru Prezydium KW. Skład Prezydium uzupełnili Ewa Jóźwiak i Jarosław Janas.

Członkowie KW wybrali również swoich Przedstawicieli na Zjazd  Delegatów Organizacji Podzakładowej  NSZZ Solidarność Enea Gorzów Wlkp. Delegatami  zostali wybrani: Ewa Jóźwiak, Marek Cedro, Roman Hibner, Cezary Stachowiak.

Podczas zebrania wyborczego poruszano też tematy związane z aktualnymi problemami w GK Enea.

Nowym Władzom gratulujemy i życzymy owocnej działalności w nowej kadencji.

Wybory kadencja 2014-2018