Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Sobota, 26 Wrzesień 2020r.
Drukuj

 

W związku upływem kadencji obecnego zarządu Enei, jej rada nadzorcza ogłosiła konkurs, w ramach którego poszukuje kandydatów na prezesa i wiceprezesów spółki.
Kadencja obecnego zarządu Enei upływa z dniem 11 marca 2016 roku, ale już dziś ukazało się w "Rzeczpospolitej" ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowiska w zarządzie spółki na kolejną kadencję. Rada nadzorcza poszukuje kandydatów na prezesa zarządu oraz wiceprezesów ds. finansowych, handlowych i korporacyjnych.
Jak wynika z ogłoszenia, zainteresowani mają czas na zgłaszanie swoich kandydatur do końca grudnia, otwarcie zgłoszeń planowane jest na 5 stycznia, a rozmowy z kandydatami mają się odbyć terminie do 10 stycznia. Jak wynika z ogłoszenia, w konkursie preferowani będą kandydaci z doświadczeniem na stanowisku członka zarządu w spółkach z branży energetycznej oraz tacy, którzy mają doświadczenie na stanowisku członka zarządu w spółkach notowanych na GPW. Preferowani będą również kandydaci z tytułem doktora nauk ekonomicznych, prawnych lub technicznych, dyplomem MBA oraz tacy, którzy ukończone studia podyplomowe w zakresie: prawa, zarządzania, finansów lub techniczne.

Źróbło; CIRE

Ile zarabia prezes w Enea?


Wiadomość tą wyświetlono 2753 razy.