Serwis informacyjny NSZZ Solidarność ENEA Gorzów Wlkp. - Sobota, 26 Wrzesień 2020r.
Drukuj

W Zdroisku w ramach obchodów jubileuszu XXXV -lecia NSZZ Solidarność odbył się Zjazd Delegatów Organizacji Podzakładowej NSZZ Solidarność Enea Gorzów Wlkp. W okolicznościowym spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście: Przewodniczący Sekretariatu Górnictwa i Energetyki -Kazimierz Grajcarek, Przewodniczący Zarządu Regionu Gorzów Wlkp.-Jarosław Porwich, Sekretarz Komisji Międzyzakładowej -Maciej Wiśniewski, Przewodniczący Organizacji Podzakładowej z Bydgoszczy-Grzegorz Skiba, byli Przewodniczący NSZZ Solidarność ZE Gorzów-Marian Pawlak, Tadeusz Langowski, Bogumiła Strzelecka, Czesław Szablewski, oraz dyrektorzy-Edward Bułkowski, Artur Zaborski, Mariusz Łukowski, Sławomir Bielecki.

Zebrani wysłuchali archiwalnego „słowa Bożego” wygłoszonego przez śp. Ks. Witolda Andrzejewskiego w 2005 r. Mimo upływu 10 lat większość tematów poruszonych przez Ks. Witolda pozostała nadal aktualna. Po tej uczcie duchowej przystąpiono do realizacji programu zebrania. Wysłuchano referatu okolicznościowego przedstawionego przez Krzysztofa Gonerskiego. Zaproszeni goście skierowali do zebranych swoje przemyślenia związane nie tylko z obchodzonym jubileuszem.  Wolne głosy i dyskusja z sali dotyczyła problemów z jakimi obecnie borykają się Pracownicy, oraz obecnej sytuacji w  kraju. Czas na zmiany tak można podsumować wnioski z tej dyskusji. W przerwach uczestnicy spotkania  mogli zapoznać się w okolicznościową wystawą przygotowaną przez organizatorów.

W trakcje zjazdu zebrali się również członkowie Komisji Podzakładowej i załatwili najpilniejsze tematy, których trochę się zebrało podczas przerwy wakacyjnej.

Jubileusz z 2010 r.

Więcej zdjęć.

Wcześniejsze posiedzenia KP Gorzów.


Wiadomość tą wyświetlono 2339 razy.